[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si e thërret vjehërra nusen e Ermalit (FOTO)Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzulllahu, Ariana Fejzullahu shquhet për stilin e veshjes.

Ariana ka një numër të madh të ndjekesve në rrjetet sociale dhe pëlqehet shumë për dukjen e saj pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.

Në foton e fundit që ka postuar në Isntagram ajo shfaqet me një veshje ku duket për mrekulli, me ketë rast e bukura Ariana merr komplimente nga fansat.

E një nga komentuesit më tepër që ra në sy tek ky imazh ishte komenti i vjehrrës së saj nëna e Ermalit, Nera e cila e ka quajtur rejën e saj “Bukuri, hanemi jem, love you”.