[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si e shpreh Bero dashurinë ndaj Tarës (Foto)Bukuroshja e vogël Tara Muharremi, pothuajse e ka fatin e rrallë nga fëmijët tjerë, shkruan Kosovarja.

 

 

E ky fat i saj është se që nga dita e lindjes, ajo u bë një personazh publik, e kjo fal prindërve të saj të cilët janë ndër fytyrat më publike të artit tonë.

Teuta Krasniqi dhe Blerim Muharremi – Blero, vite më parë sollën në jetë sy kaltëroshen Tarën, vajza e cila shumë shpejt hyri në zemrat e fansave të prindërve të saj, e që pothuajse tashmë edhe ajo gëzon interesin e publikut kur përmendet. Por së fundmi Tara po shihet më shumë në shoqërinë e të atit të saj Bleros, ku ky i fundit herë pas here bën foto të së bijës dhe më pas këto foto i ndan me ndjekësit e tij nëpër rrjetet sociale. Fotot e saj, të gjitha arrijnë shumë “Like” dhe komente pozitive. E tillë është edhe foto e fundit ku Blerimi e shoqëron me fjalën “Love”, që në shqip i bie dashuri.