[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si duket zemra në trupin e gjallë të njeriut (Foto)Nëse jeni kureshtarë të dini se si duket zemra duke rrahur, ky artikull është për ju.

Një infermiere 30-vjeçare iu nënshtrua një operacioni të hapur në zemër dhe kishte një kërkesë të veçantë për doktorët e saj.

Ajo dëshiroi ta shihte zemrën e saj, kështu që i kërkoi kirurgut që t’ia bënte një foto zemrës së saj pasi t’ia hapte gjoksin, transmeton Gazeta Express.

Ai e hapi gjoksin e saj dhe e filmoi zemrën duke rrahur në trupin e saj. Gruaja më pas e publikoi imazhin e zemrës së saj duke rrahur në internet, për t’ua treguar të tjerëve se si duket ajo.

Nëse keni qenë kureshtarë, kështu duket një zemër duke rrahur në trupin e njeriut: