[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si dukej Emrali kur u bë baba për herë të parë (Foto)Ermal Fejzullahu është bërë baba para shtatë vitesh, në moshë mjaftë të re.

Djali i parë Arti ishte gëzimi i shtëpisë, që e forcoj edhe më shumë lidhjen dhe dashurinë mes Ermalit dhe të shoqes, Arianes, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i ri po përballeshin me një eksperiencë krejt të re në jetën e tyre, por ishin familjarët ata që u qëndruan pranë në çdo moment, e edhe sfidë të asaj periudhe, shkruan “Kosovarja”.

Kështu dukej këngëtari derisa e mbante në duar Artin bebe.