[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja si do të duket Leonora Jakupi në darken e Shën Valentinit (Foto)S’ka piken e dyshimit që Leonora Jakupi është e bukur, madje shumë. Këngëtarja shkëlqen gjithmonë, edhe në përditshmëri e pa diskutim në skenë, shkruan “Kosovarja”.

Leonora edhe këtë 14 shkurt është zbukuruar. Bile duket më e freskët se kurrë ndonjëherë.

Për kë?

Leonora ende nuk na ka njoftuar me Princin e saj të vërtet, ani pse thuhet se e ka gjetur dhe është e lumtur me të, shkruan “Kosovarja”.