[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja se si këndon “Moleri” me Aidën këngën e Bleros “5” (Video)Aktori i humorit dhe tashmë udhëheqës i një emisioni Shpëtim Desku që për shumicën njihet si “Moleri”, së fundmi ka bërë një Parodi në bashkëpunim me këngëtaren Aida Doçi, shkruan Kosovarja.

Kënga është e këngëtarit Blero e titulluar “5”, të cilën Revista Kosovarja ua sjell që ta shihni në versionin Parodi nga “Moleri” dhe Aida Doçi./