[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja se cila modele shqiptare ishte në dasmën e ‘Savashit’ (Foto)Modelja shqiptare Almeda Abazi ka marrë pjesë në dasmën e aktorit turk të njohur si Savashi.

Modelja dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi e cila është në lidhje me aktorin turk Çënarin, kanë marrë pjesë në dasmen e aktorit Murat Yildirim i njohur si ‘Savashi’.

Ish Miss Shqipëria Almeda Abazi këtë e ka bërë të ditur në rrjetin e saj social Instagram ku edhe ka postuar disa fotografi nga dasma./Gazeta Express/