[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja sa shumë kanë ndryshuar kunatat Nora e Tuna (Foto) 

Dikur shoqe e tani edhe kunata.

Bëhet fjalë për dy këngëtaret e njohura Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi, transmeton Gazeta Express.

 

Ato janë shumë të njohura për publikun. Mirëpo të dyja njihen edhe si këngëtaret që kanë ndryshuar shumë që nga fillimi i karrierës së tyre e deri më sot.

 

Se sa shumë kanë ndryshuar kunatat Nora e Tuna më së miri e tregojnë fotografitë e mëposhtme.