[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja për çfarë po iu kërkon llogari Linda Morina, Labit dhe Big Mames? (Foto)E ftuan, e xhiruan, por nuk e transmetuan pjesën ku ajo shihej duke vallëzuar dhe kënduar!

Për këtë Linda Morina, po kërkon përgjigje nga prezantuesit e rtv21, Labinot Gashi, i cili tashmë është larguar, dhe Big Mames, shkruan Magazina.al.

Ani pse e ftuar që të jetë pjesë e xhirimeve për Vitin e Ri, ata në televizion nuk i shfaqen pjesët ku Linda kishte bërë një vallëzim. Kjo gjë padyshim nuk i ka pëlqyer asaj, e cila edhe pse ka kaluar një muaj, ajo po kërkon llogari.

Kujtojmë që kjo gjë u fol shumë, u tha që me praninë e Lindës në emision nuk ishin të kënaqur disa këngëtar të tjerë.

Postimi i plotë i Lindës:

 foto ne tv 21 ne gjirimet e vitit te ri 2017 kisha pas deshir te me pergjigjen big mama dhe labi pse me ftuan ne tv 21 dhe nuk e qiten kendimin e vallezimin qe une bana flm mirkuptim

Image may contain: 2 people, people standing