[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja kush e bastisi shtëpinë e Rexhep Selimit! (Video)Këtë edicion në emisionin LEMzA’ me Kiki Rrahmani mysafirë ishte deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi.

Gjatë intervistës ai tregon edhe se kush arriti t’ia bastiste shtëpin dhe të zbulonte detaje nga jeta e tij personale.