‘Ja ** krejt ropt’: Sherr masiv mes të rinjve shqiptarë në mes të rrugës (VIDEO)

Kosovë- Sherr masiv mes të rinjsh shqiptarë.Ngjarja ka ndodhur në një nga rrugët e qytetit Ferizaj.Pamjet janë bërë virale në rrjet.

Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e shkelma kundrejt njëri-tjetrit ndërkohë që nuk kursejnë as gjuhën banale.Janë të paktën 7-8 persona që godasin njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre dëgjohet të shprehet: Ia q* krejt ropt!

Ende nuk dihen arsyet e sherrit dhe as reagimi i policisë.

ngjashme