[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja intervista ku Valtoni pranonte se ai dhe Afrona kishin një aferë dashurie (VIDEO)Valton Krasniqi, është këngëtari i cili përveç muzikës përflitet edhe për lidhjen e tij me modelën Afrona Dika.

Edhe pse artisti nga Prizreni nuk e pranon këtë, ekzistojnë intervista ku Valtoni e pranonte që kishte afera dashurie me bukuroshën Afronë.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në një intervistë për Express Rozë, ku ka folur më shumë rreth këtij rasti.

Për ta kuptuar se çfarë thotë më shumë për këtë, e mësoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.