[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja “fajtori” për trupin e saj seksiAnëtarja më e re e klanit Kardashian/Jenner, Kylie, ka zbuluar një përzgjedhje të çuditshme të ushqimeve për mëngjes, e cila është meritore për format e saj trupore, transmeton Zeri”.

Kylie Jenner është një bukuroshe me forma të bujshme të trupit, e cila pëlqen të zhvishet, por edhe të gatuajë. Në menynë e saj për mëngjes nuk do të gjeni banane, mollë, arrore apo farëra të ndryshme me të cilat mbijeton Angelina Jolie. Ajo e di se për mirëmbajtje të trupit të saj nevojitet ushqim plotësisht tjetër, sidomos në mëngjes. Mëngjesi i saj është i mbushur me kalori. Për shujtën e saj të mëngjesit nevojitem virshlle, vezë dhe oriz. “Çdo mëngjes bëj ushqim të njëjtë sepse është i shkëlqyeshëm. Është lehtë ta përgatitësh”, ka thënë Kylie. “Vezët dhe orizin i ziej së bashku dhe nganjëherë i shtoj djathë. Në skarë pjek virshlle në vaj ulliri dhe atë për 15 minuta, sepse më pëlqen e pjekur mirë. Nëse doni shije më të mirë, virshlles i hidhni hudhër të bluar”, ka zbuluar ajo.