[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja ç’po ndodh në shtëpinë e Sinan Hoxhës (Foto)Festat vazhdojnë edhe pas Vitit të Ri në shtëpinë e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha.

Në një foto të publikuar në Instagram nga Andra Destani, bashkëshortja e tij mbizotëron harmonia mes miqsh.

Nëpërmjet kësaj fotoje ajo ka zbuluar edhe një pjesë të aredimit të shtëpisë së tyre.

Mesa duket ata nuk janë shumë ndryshe nga familjet e tjera shqiptare. Pjesë e momenteve të tyre familjare dhe e përditshmërisë janë edhe telenovelat turke.

sinananiii_1483646350-3580770