[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çka i bën Tuna barkut për të mos iu çarë (Foto)Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu Tuna së shpejti do të bëhet nënë

Ajo dhe i dashuri i saj Patrisi po presin lindjen e fëmijës së parë, gjatë kësaj kohe Tuna është bërë shumë e kujdesshme duke ngrënë ushqim të shëndetshëm, ndërsa sot ajo ka postuar një foto në rrjetin social instagram disa nga kremrat  që ajo po përdor për të pasur një trup  të mirë edhe gjatë shtatzënisë, në foto shihe se ajo po përdor edhe krem që barku i saj të mos mbes me strija pas lindjes.

Tuna njihet si njëra nga këngëtaret me linjat më të mira trupore  dhe për mos ti humbur ato po i kushton kujdes maksimal çdo detaji.