[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çka bëri Cozman kur Tuna publikoi foto me barkun e fryrë (Foto) 

Derisa fotografia e parë me bark jashtë dhe përkrah babait të foshnjes që Tuna po pret po cilësohens i të hatashme, ish i dashuri i saj, Cozman po e vazhdon jetën si mos më mirë.

Edhe pse ndarja me të, bashkimi me Patrisin dhe shtatzania ishin zhvillime që ndodhën shumë shpejt ata si duket i kanë ndarë krejtësisht rrugët dhe s’ka se si të jetë ndryshe

 

Fotografia e fundit e Tunës e hedhur në llogarinë e saj në Instagram është përkrah të dashurit të saj ndërsa ajo e fundit te Cozman shfaq reperin të vetëm.

 

Të paktën publikisht ende nuk dihet a e ka gjetur dashurinë e jetës reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer, Cozi.