[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë moti do të mbajë gjatë vikendit në vendin tonë?Do te mbajë mot kryesisht me diell dhe vranesira te lehta, kurse nëpër ultësira ka mundësi për 
mjegull  intensitetit mesatar.
Temperaturat minimale do  lëvizin nga -15 C deri -11 C Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do  lëvizin ndërmjet -2 deri  1 gradë Celsius. 
Shtypja atmosferike vazhdon  mbajë vlerat e mbinormales. 
Do  fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi  i jugut dhe juglindjes njofton IHMK . /Botapress.info