[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë mendon Blerona për ish-kolegun e saj Labin (Foto)Dikur kolegë e mbi të gjitha dy miq të mirë.
Bëhet fjalë për dy moderatorët e njohur Labinot Gashi-Labi e Blerona Zeqiri.

Ishte Labi i cili javë më parë kishte lënë punën e tij në RTV21,transmeton Express.

E tani është Blerona ajo e cila po drejton emsionin të cilin e kishte më parë Labi.

Por pavarësisht kësaj Labi e Blerona kishin raporte shumë të mira mes vete.

Ajo gjithmonë e ka dashur dhe repspektuar Labin pasi nga ai kishte mësuar gjithçka.

Shpresojmë që shoqëria e tyre të vazhdojë kështu.