[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë i shkruan Adonisi i Teutës, Patrisit për shtatzëninë e Tunës (Foto)Fotografitë e fundit të Tunës dhe Patrisit ku këngëtarja shfaq barkun, po bëjnë bujë në rrjetet sociale, shrkuan Artistët Shqiptarë.

Patrisi ka publikuar mbrëmë një fotografi tjetër ku ka marrë shumë urime në Instagram.

E një ndër urimet është edhe ai i bashkëshortit të Teuta Krasniqit, Adonisit.

“Blessing G-ja jem” i ka komentuar Adonisi Patrisit.

Adonisi u bë baba për herë të parë disa muaj më herët kur Teuta solli në jetë vajzën e çiftit Kaia./ArtistëtShqiptarë