[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë dhurate të bukur merr Tuna në prag të lindjes (Foto)Këngëtarja e njohur Tuna është tani në pritje të lindjes së fëmijës.

 

Ajo ka mbajtur festen e Baby Shower ditë më parë duke pranuar dhurata të ndryshme një ndër to është dhe kjo buqetë me lule, transmeton Botapress.info