[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë detaji ka vërejtur tek të rinjtë kosovar ambasadori O’Conell (VIDEO)Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Conell, është njëri ndër diplomatët më të dashur për popullin shqiptar, për faktin se ai është dhëndër kosovar.

Ai së fundmi ka qenë i ftuar në një intervistë për Express Rozë, ku ka folur për angazhimet e tij politike dhe për jetën private.

 

Ndër të tjetra, ambasadori O’Conell ka treguar se çfarë detaji e ka vërejtur tek të rinjtë kosovarë.

 

Se cili është ai detaj, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme.