[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ja çfarë bëjnë pornostaret gjatë xhirimeve…do qeshni me lot (Video)Kompania e njohur për prodhimin e filmave me pullë të kuqe “Brazers” ka publikuar gabimet gjatë filmimeve të fundit, në të cilën përfshihen disa nga yjet më të famshme të pornografisë.

Kryesisht bëhet fjalë për shpërthime si të qeshura gjatë xhirimeve, të harruarit e tekstit apo gabime në lidhje me aktivitetet erotike, transmeton TetovaSot.

Në fakt, shikojeni videon më poshtë dhe e gjithë do t’ju bëhet e qartë.