[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ish-ylli i madh i Juventusit në Tiranë, menjëherë i vardiset prezantueses seksi (Foto)Ish- ylli i Juventusit, David Trezeguet ka qëndruar dje në Tiranë, si pjesë e një fushate me rastin e Ligës së Kampionëve.

 

 

 

Pas një takimi me gazetarë në një nga hotelet ë Tiranës, francezi ka kaluar mbrëmjen në një prej lokaleve të Tiranës, teksa shoqërohej nga prezantuesja shqiptare Einxhel Shkira.

Kjo e fundit ka publikuar disa foto në Instagram duke kërcyer dhe u argëtuar me David Trezeguet.

 

“Nuk është siç duket”, ka shkruar prezantuesja seksi ne një nga fotot e publikuara në Instagram.

 

Trezeguet duket se menjëherë pasi ka arritur është përballur me femrat seksi shqiptare, që pa dyshim se në Tiranë janë pa fund.