[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ish- miss i Shqipërisë feston ditëlindjen: Nuk jam e lumtur me moshën, por sërish ndihem 24 vjeçModeratorja sportive Hygerta Sako, ka festuar ditëlindjen e saj të 42-të ditën e djeshme. Përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja ka ndarë me fansat në “Instagram” nga dita e saj e veçantë.

“Nuk jam e lumtur që bëra 42, por jam e lumtur se ndihem si 24 dhe e dashuruar”, shkruan ajo në instastori, percjell panorama.

Nga postimet duket se ajo po kalon pushimet në Vlorë dhe duket në një formë të mirë dhe mjaft e lumtur në këto ditë vere.