[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ish e dashura e djalit të Hashim Thaçit në zi (Foto)Për një kohë u fol se Endrit Thaçi, djali i vetëm i kryetarit të Kosovës, Hashim Thaçit, është në lidhje me bukuroshen Drita Stublla, motrën e dizajneres së njohur Lia Stublla, shkruan “Kosovarja”.

Drita është edhe modelja kryesore e motrës së saj, pasi ajo i reklamon thuajse të gjitha kreacionet e Lies.

Driten e kemi parë me fustane modelesh nga më të ndryshmet dhe gjithherë është dukur bukur, shkruan “Kosovarja”.

Sot ajo është shfaqur ndryshe, me një fustan të zi, i cili është i bukur, por e shfaq shumë më të pikëlluar Dritën joshëse.