[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ish-banorja e Big Brother i sfidon të gjithë: Del 100% nudo (Foto+18)KUJDES FOTO EROTIKE

E vendosur për të arritur famën e Kim Kardashian, ish banorja e Big Brother, Lisa Appleton befason me çdo lëvizje që bën.

Ajo njihet për ekspozimet e saj të nxehta në rrjetet sociale dhe jo vetëm, por këtë herë 47 vjeçarja e njohur edhe për format e saj bombastike, vjen nga një ambient tjetër.

Brenda një solari, Lisa shfaqet komplet nudo duke mbuluar asetet me duar.
3C841BE400000578-0-image-a-15_1485423546577_114854317743C841B3800000578-0-image-a-1_1485422621042_11485431775Lisa-Appleton-Nude-1njfPAY-Lisa-MAIN