Isa Mustafa ngushëllon familjen Rugova: Jam krenar që pata rastin të punoj me të

Ish-kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka shprehur ngushëllime për vdekjen e ish-nënkryetarit të LDK-së, Haki Rugova. Mustafa e ka quajtur punëtor të palodhshëm dhe njeri të urtë që i mbronte parimet dhe i ruajti me fanatizëm gjatë gjithë jetës. “Haki Rugova iku në amshim! Hakiu ynë, punëtori i palodhshëm,i sinqertë, i formuar e besnik u … Vazhdoni me leximin e Isa Mustafa ngushëllon familjen Rugova: Jam krenar që pata rastin të punoj me të