[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Irina tregon gjoksin e saj (Foto)Top modelja e famshme, Irina Shayk po jeton ditët më të mira në jetën e saj.

Brenda një kohe shumë të shkurtët ajo pritet të bëhet nënë për herë të parë.

E duket se Shayk ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj pak para se të vijë në jetë fëmiu i saj.

Kujtojmë se ajo dhe partneri i saj Bradley Cooper bëhen prindër për herë të parë.