[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ibrahim Rugova ndërroi jetë si myslimanNjë nga figurat më të cmuara të Kosovës, ish presidenti historik Ibrahim Rugova, ndërroi jetë si mysliman.

Këtë e thotë bashkëpuntori dhe miku i tij  i afërt Astrit Haracia në këtë emision të pak ditëve me parë.: