[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Hyni brenda shfaqjes më të madhe të seksit në botë (Foto)Mijëra njerëz kanë vërshuar në Las Vegas këtë javë, për të marrë pjesë në Ekspozitën më të Madhe të Industrisë Porno.

Për të gjashtin vit me radhë, në Hard Rock Hotel organizohet kjo shfaqje, që mbledh disa prej emrave më të njohur në industrinë pornografike.

Biletat kushtojnë nga 100 dollarë deri në 1500 dollarë, sipas kërkesave.

500 yje të industrisë do jenë të pranishme dhe priten mbi 30 mijië vizitorë.

1-722-725-636-638-5611-46