Hoxha: Atentati ndaj Kurtit balonë dhe histori e shpikur, Prekë Kodra është gjuetar

Gazetari nga Shqipëria, Artan Hoxha ka thënë se përgatitja e atentatit ndaj kryeministrit Albin Kurti ishte një histori e stisur. Hoxha në emisionin ‘Pressing’ në T7 tregoi se si paramendohej të zhvillohej krejt ky atentat. “Ky është një zebelin i madh, i cili u fry, jo pa qëllim. Në Shqipëri 72 orë janë marrë me … Vazhdoni me leximin e Hoxha: Atentati ndaj Kurtit balonë dhe histori e shpikur, Prekë Kodra është gjuetar