[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Historia e përleshjes në mes Noizyt dhe labelit ‘Babastars’ (VIDEO)Rasti më flagrant ishte ai i përleshjes së armatosur mes grupeve rivale “Babastars” dhe OTR-së.

Përleshja mes tyre fillimisht kishte ndodhur në hollin e hotelit “Swiss Diamond Hotel”, në sheshin “Nëna Terezë” dhe më pas përleshja është bartur para këtij hoteli.

Se çfarë ka ndodhur para kësaj e mësoni në storien e realizuar nga Express Rozë.