[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Historia e pabesueshme e dashurisë se çiftit nga Prizreni (Video)Elite Show, sot nisi me një rrëfim dashurie. Ata janë shumë të rinj, Esma 17 vjeç teksa Egzoni 19 vjeç.Gjithçka për ta ka nisur në lagje pasi që vetëm 10 shtëpi i ndajnë ata. Pas një viti që i kishte propozuar për të dalë, Esma kishte pranuar dhe tashmë historia e tyre e dashurisë shënon mbi 3 vjet.Lidhja e tyre do kurorëzohet me fejesë në gusht e për këtë data ata janë surprizuar nga Elite Show.

Jo vetëm dhurata por edhe një aventurë përplot adrenalinë. Për çka bëhet fjalë mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.