[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Hije-t” e Ermalit e Norës mbledh mbi 1 milion klikime për 2 ditë (VIDEO)Kanë mjaftuar vetëm dy ditë që bashkëpunimi mes Ermal Fejzullahut dhe Nora Istrefit të arrijë milionë klikime në youtube.

“Hije” projekti i realizuar nga RedBox Entertainmet ka mbledhur mbi një milion klikime, e shumë komente pozitive.

Ky është bashkëpunimi i dytë mes Norës dhe Ermalit i cili po del të jetë i suksesshëm si “Unë e di” realizuar rreth 5 vite më parë.