[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Hashim Thaçi e dërgon Bajram Rexhepin drejtë GjermanisëBotapress, 21 prill – Ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi i cili para pak ditësh iu nënshtrua një operacioni në QKUK, tani do ta vazhdoj trajtimin drejtë Gjermanisë.

 

 

Burime të sigurta  bëjnë të ditur se ish kryeministri Rexhepi do të udhëtoj në Gjermani gjatë javës së ardhshme me paratë e siguruara nga Zyra e Presidentit,

Për shkak të gjendjes së tij shëndetësore, Rexhepi do të udhëtoj me aeroplan special.

Bëhet e ditur se bashkë me të do të udhëtojnë edhe bashkëshortja dhe vajza e tij.

Në QKUK është thënë se operacioni është kryer me sukses.