[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Harroni veshjen e Ledina Çelos, prezantuesja spanjolle tregon më shumë seç duhet / FOTO +16 ​Nëse mendoni se veshja e Ledina Celos gjatë prezantimit të festivalit ne RTSH ishte e ekzagjeruar, gaboheni.

Veshja e saj nuk ka qenë asgjë përpara veshjes së prezantueses spanjolle, të cilat nuk i kanë dalë të pasmet në shesh, por më shumë se kaq. Ajo quhet Eloisa, është 35-vjeçe dhe me rastin e Vitit të Ri, televizioni spanjoll i kishte besuar prezantimin e spektaklit gjatë ndërrimit të viteve. Ajo u shfaq me një fustan të kuq të gjatë me të carë, por gjatë kohës që ajo po bisedonte me të ftuarit, një lëvizje e saj ka treguar më shumë seç duhet. Të pranishmit janë kënaqur me atë që kanë parë, ndërsa bukuroshja u shpreh se ishte me mbathje, por në kamera duket e kundërta. BalkanWeb.