[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Harrojeni Ramiz Lladrovcin, do të vdisni së qeshuri me thënien e Labit (Video)Prezantuesi Labinot Gashi në paraqitjen e tij të parë televizive për mediat në Kosovë, foli sonte në Prive mbi ndodhitë e muajit Janar, shkruan NewBorn.

Largimi pas 17 vitesh nga RTV 21 e rikthimi në ekran ishin dy prej temave të shtjelluara gjatë bisedës me gazetaren Maki Bajrami.

Mirëpo, i pyetur, ai komentoi edhe Visarin dhe Bleronën që tashmë po e zëvendësojnë në një formulë të re të emisionit

Labi deklaroi se të dy i ka ‘rritur’ profesionalisht me dy duart e tij mirëpo për ta ka një këshillë.

 

Por në këtë intervistë Labi ka bërë edhe një thënie interesante, sinonim i asaj të Ramiz Lladrovcit.

Ai ka thënë se ”Kur e marr vendim e marr vendim, kur se marr vendimin, se marr vendimin’, tha Labi njofton Gazeta NewBorn.

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme.