[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Harrojeni nusen e Shyhretes Leartën, shikojeni nënën e saj (Foto)Padyshim që nusja më e komentuar në rrjetet sociale gjatë vitit që lam pas është reja e Shyhretes, Learta shkruan Artistët Shqiptarë.

Ajo u bë shumë e përfolur për shkak të bukurisë dhe normalisht për shkak së është reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

E duket se pamjen fizike Learta e ka te trashëguar nga nëna e saj, pasi edhe ajo duket shumë bukur për moshën që ka.

Loading…

Ndryshe Learta së shpejti pritet te bëhet nënë, pasi sipas lajmeve të fundit ajo është shtatzëne./ArtistëtShqiptar