Harrojeni marrëveshjen e Ohrit, kjo ngjarje trondit Kosovën

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot pranë një hoteli në Dragodan. Indeksonline ka raportuar se në vendin e ngjarjes tashmë gjenden edhe njësitet policroe, të ndihmës së parë dhe ato të Forenzikës. Ndërkohë, rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. Ajo ka thënë se si pasojë … Vazhdoni me leximin e Harrojeni marrëveshjen e Ohrit, kjo ngjarje trondit Kosovën