[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Harrojeni Kimin. Kunata e saj vjen me foto 100% nudo (Foto+18)Kunata e Kim Kardashian, Blac Chyna vazhdon të publikojë fotografi nudo. Chyna nuk ndalet së publikuari fotografi provokuese për ndjekësit e saj.

Chyna në profilin e saj në Instagram ka postuar edhe dy fotografi të tjera në po të njejtën mënyrë. Ajo si duket po i bëhet konkurente kunatës së saj Kim Kardashian. Madje ajo është folur se ka bërë edhe video porno dhe foto erotike.la-et-mg-blac-chyna-rob-kardashian-dating-photo-khloe-kardashian-20160125screenshot-15_1486047268-5416939screenshot-17_1486047368-4703593url