Haradinaj: Qeveria Kurti ka dështuar të tregojë rezultate të kënaqshme

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se Qeveria e Kosovës ka dështuar të tregojë rezultate të kënaqshme. Këto komente i ka bërë gjatë vizitës në Suharekë, komunë që udhëhiqet nga Bali Muharremaj i AAK-së.   Osmani: Marrëveshja finale duhet të ketë në qendër njohjen reciproke “Qeverisja e Suharekës dhe … Vazhdoni me leximin e Haradinaj: Qeveria Kurti ka dështuar të tregojë rezultate të kënaqshme