[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Habit këngëtarja shqiptare: Vjehrrit ja shërbej kafen me bikini!



Këngëtarja Gjyste Vulaj është shquar gjithnjë për format e saj bombastike dhe më së shumti për gjoksin shpërthyes.
Gjatë intervistës së saj në emisionin “Xing me Ermalin”,Vulaj është shprehur se gjatë verës e kalon pjesën më të madhe të kohës e veshur vetëm me bikini.

“Kam një pishinë në shtëpi dhe rri gjithë kohës me bikini. Vjen vjehrra ia nxjerr kafen me bikini, vjen vjehrri prap me bikini,”-ka përfunduar këngëtarja./Gazeta Express/