[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gruaja zbulon se burri e tradhëton, por shokohet kur merr vesh me kë…Një grua jeton prej një viti në një strehë me bashkëshortin e saj tradhëtar dhe me të bijën.

Ajo është shkatërruar kur ka zbuluar se burri e tradhëton. Në një letër drejtuar psikologes Erin në SHBA, gruaja ka preferuar të mbetet anonime duke rrëfyer historinë e saj.

Femra me të cilën i shoqi e tradhëton është pikërisht vajza e saj, dhe pikërisht në të njëjtën shtëpi.

“Kam zbuluar në dhjetor të vitit 2015 që vajza ime më e vogël dhe burri im kanë një lidhje dhe këtë e bëjnë pas shpinës sime. I kam ballafaquar ata dhe përgjigjet e tyre ishte të gjitha gënjeshtra. Që atëherë, unë mbaj mesazhet me tekst që kam gjetur që ata i dërgojnë njëri-tjetrin, ku shkruhet se sa ata e duan njëri-tjetrin. Gjithashtu kam gjetur letrat me shprehje dashurie që i shkruajnë njëri-tjetrit”, shkruan në letrën e saj gruaja.

Megjithate ajo zbulon ndër rreshta se vajza e saj, nuk e ka baba burrin e saj.

Mbi të gjitha shqetësimi që ajo ndan me psikologen është se nuk po duron dot më këtë situatë por nuk e përzë dot burrin nga shtëpia sepse është e varur financiarisht prej tij dhe nëse ndarja do të ndodhte, ajo do të mbetej në mes të katër rrugëve.

Përgjigja e psikologes: Tani është koha për t’u kujdesur për biznesin dhe veten tënde.