[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gruaja telefonon policinë e tmerruar nga një zhurmë në banjo, nuk do ta besoni çfarë ishteKa dëgjuar një zhurmë të çuditshme në banjo dhe ka njoftuar menjëherë policinë me frikën se në shtëpi i kanë hyrë grabitës.

Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin veriperëndimor të Bremenit në Gjermani në mbrëmjen e së hënës.

Oficerët u paraqitën menjëherë me dy makina policie para ndërtesës së gruas, por kur kanë hyrë brenda janë çuditur me atë që kanë parë.

Ata nuk gjetën askënd të dyshuar, pavarësisht se zhurma dëgjohej ende në banjo. Jua merr mendja se nga çfarë shkaktohej ajo zhurmë?

Në fakt bëhej fjalë për një vibrator, lodër seksi që gruaja kishte lënë në banjo.

Sapo ka parë lodrën, gruaja bërtiti: “Ky është vibratori im”, e lehtësuar që në shtëpi nuk kishte shkuar ndonjë hajdut.

Ajo kishte harruar në vaskë vibratorin e pakontrolluar./JOQ