[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gruaja e ministrit Krasniqi, tallet me Remzie Osmanin (Foto)Meliza Krasniqi, bashkëshortja e ministrit Memli Krasniqi ka mbajtur për disa orë në profilin e saj në Facebook fotografinë e këngëtares Remzie Osmani.

Meliza duket se ka qenë pjesë e një “loje”, e cila e ka “detyruar”, atë që të bëjë një veprim të tillë.

Ja postimi i plotë i saj:

E kam nderrua foton e profilit sepse kam humbur nje loje duke e falenderua miken time Berenika Gashi Ajo ma dergoi kete fotografi te Remzije Osmanit ta vendos ne profil.A jeni ju me te menqur???? Keshtu, kjo eshte gjegjeza dhe duhet te pergjigjeni ne nje mesazh privat! Nese e qelloni pergjigjen, do te vendos emrin tuaj ne koment. Por, nese gaboni do te vendosni foton e profilit qe une e zgjedh per ju, gjate tere dites. Kjo eshte gjegjeza – dhe mbani ne mend – pergjigjuni ne mesazh privat! Eshte ora 7 e mengjesit, jeni ne gjum dhe papritur degjoni zilen e deres. Jane prinderit tjuaj te cilet kane ardhur per te ngrene mengjes me ju. Ju keni: buk, qumesht, mjalte, marmelate dhe leng frutash. Cfare do te hapni se pari ? Pergjigjuni privat!