[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Golg AG: Burdushi është njeri i prisht (Video)Botapress, 21 Prill

Në emisionin e fundit të Valon Malokut “Perralle me Tupan” ishte mysafir Gold Ag, shkruan Botapress.

 

Valoni i bën një pyetje provukuese Goldit se po te ishin dy syneti dhe të bëheshin synet Berat Buzhala dhe Burdushi, te cili do shkojshe për të kënduar. Goldi tha se te Berati do të shkonte të këndonte ndërsa tha se Burdushi është i prisht me temel . /Botapress.info

 

Për më shumë shikojeni emisionin e plotë: