[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

‘Godet’ Xhensila Pere:”Lojtarët ndryshojnë por loja mbetet e njëjtë” 

Xhensila Pere ish konkurrentja e Bigr Borther Albania , vazhdon të jetë aktive në rrjetet socale, për fansat dhe ata që e adhurojnë.

Ajo së fundi ka hedhur një fotografi në rrjetin social Instagram me nje thënje të cuditshme që ka vënë në pikëpyetje shumë fansa.

Ajo ka shkruar krahas fotos së saj këtë ”Lojtarët ndryshojnë por loja mbetet e njëjtë”,transmeton Botapress.info

Se cfarë po mendon Xhensila Pere, mbetet të shihet në vazhdim: