[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Godet Labi: Bleronën e Visarin i rrita vetPrezantuesi Labinot Gashi në paraqitjen e tij të parë televizive për mediat në Kosovë, foli sonte në Prive mbi ndodhitë e muajit Janar.

Largimi pas 17 vitesh nga RTV 21 e rikthimi në ekran ishin dy prej temave të shtjelluara.

Mirëpo, i pyetur, ai komentoi edhe Visarin dhe Bleronën që tashmë po e zëvendësojnë në një formulë të re të emisionit.

 Labi deklaroi se të dy i ka ‘rritur’ profesionalisht me dy duart e tij mirëpo për ta ka një këshillë.

 

Detajet i gjeni në videon e mëposhtme.