[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Gllogovc: FSK dhe KFOR largojnë shtatë mjete të pashpërthyeraPolicia e Kosovës njofton se ankuesi mashkull ka informuar në polici se në pyll kishte hasur në disa mjete të pashpërthyera.

Njësiti policor ka bërë sigurimin e vendim të ngjarjes, ndërsa njësitë e FSK-së dhe KFOR-it kanë larguar 7 mjete të pashpërthyera në mënyrë të sigurt, transmeton Koha.net.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur në fshatin Krajkovë të Gllogovcit, pasditen e së dielës.