[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Gjynah” me u aksidentu kjo bukuroshe (Foto)Modelja e njohur, Chrissy Teigen ka pësuar dje aksident në Hollywood. Shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe e makinës.

Megjithatë burimet e afërta me Teigen thonë se ajo ka shpëtuar më lëndime të vogla dhe se i ka shpëtuar më të keqes.

Modelja 31 vjeçare pritet të gjobitet për shkeljen e rregullave të komunikacionit pasi që shpejësia thuhej të ketë qenë dy herë më shumë se që thonin shenjat e komunikacionit. /Indeksonline/